Bizi ArayınWhatsAppp

ANKARA LOGAR AÇMA

ANKARA LOGAR AÇMA

Uzun senelerdir Ankara ve tüm semtleri ne hizmet veren firmamız bir çok alanda olduğu üzere logar açma konusunda da oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Profesyonelleşmiş yapısı ile her türlü memnuniyeti sağlamaya çalışan firmamız Ankara Logar Açma konusunda da oldukça başarılı olmuş ve müşterilerimizi memnun etmişizdir .

1990yılından bu yana Ankara ve tüm semtlerine 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız bir telefon kadar yakınınızda olup bizimle iletişime geçtiğiniz süre içinde en fazla 1 saate Ankara’nın hangi semtinde olursanız olun yardıma koşmaktayız. İşini severek yapan elemanlarımız herhangi bir aksiliğe meal vermeden ek kırma, yıkma gibi işinizi uzatacak gereksiz iş yüküne sokmadan probleminize çözüm olmaktadır.

Logar Açma işlemi nasıl yapılmaktadır:

Logar kapağı denilince akla ilk gelen sokakta karşılaştığımız belediye logar ları oluyor. Aslında gelişen ve büyüyen Türkiye de artan yeni bina ve sitelerde bulunan logarlar belediyelerden tamamen bağımsızdır. Bu durumda başvurmanın gereken yer tamamen Ankara Kanal Açma firmasıdır. Bu gibi durumlarda güzel araştırma yapıp kesin sonuç almaya yönelmelisiniz . Biz Ankara Logar Açma firması olarak sizile iletişime geçtikten sonra problemin olduğu adrese intikal ediyoruz. Öncelikle logar tıkanıklığı sorununu tespit etmeliyiz. Logar tıkanıklığı; lağım borularından veya logar kuyusundan kaynaklanan sorunlardan dolayı tıkanmaktadır. Logar tıkanıklığı genellikle ilk kat veya bodrum katta oturan kişilerin tuvaletlerin de oluşan tıkanıklık, taşma sonucu ortaya çıkar. Logar tıkanıklığı genelde kullanılan tuvaletleré atılan yabancı cisimler veya tuvalet kağıdı topluluğu yüzünden tıkanmaktadır. Bir diğer nedeni ise kanalizasyon boruları döşenmesi yapılırken oluşan çatlama veya eksik dizayn sonucu ilerleyen zamanlarda ortaya çıkar. Biz Ankara Kanal Temizleme

Logar borularının ek yerlerinde meydana gelen su sızıntısı bazen çökmelere sebep olmaz. Toprak içinde süzülerek bazen bir çukura akar. Bazen de bina temeline sızar. Bina temeline sızan logar suyu bina içinde kötü kokulara sebep olur.

açılmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile sorunun sebebi tespit edilir. Kullanıcı hatası mı yoksa kronik bir sorun mu olduğu tespit edilir. Yapılan tespit çalışmasından sonra yetkili kişiler bilgilendirilir. Kullanıcı hatasından kaynaklı tıkanıklık genellikle kolay çözülür. Robot makine kullanılarak kolaylıkla tıkanıklık açılır bu durumun maliyeti de oldukça uygundur. Ankara vidanjör

Comments (2)

  • Gülcan cevap

    Harika bir hizmet

    14 Şubat 2019 , 17:52
  • Ali cevap

    Cokk tesekur ederim kurumsal bir firma cokk güvenilir tavsiye ederim

    2 Nisan 2019 , 20:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir