Bizi ArayınWhatsAppp

ANKARA KANAL AÇMA

ANKARA KANAL AÇMA

Ankara da mı yaşıyorsunuz? Tuvaletiniz, banyo lavabonuz, kanalizasyonunuz, gideriniz, mutfak lavabonuz mu tıkandı? Telaş etmeyin Ankara kanal açma ve Ankara kanal temizleme denilince akla gelen en profesyonel deneyimli firmalardan biriyiz. Her an her saniye 7/24 kesintisiz gece gündüz hizmetiniz deyiz.

Siz değerli Ankara sakinleri tesisat ve kanal temizleme, kanal açma işlemlerini birbirine karıştırmayın. İşinizi emin ellere teslim ederseniz. Probleminiz hiç bir zarar görmeden sadece problem odaklı olarak çözülecektir . Ankara kanal Açma konusunda uzman kadromuz kaliteli ve son model ekipmanlarımız ile sizlere daha iyi ve daha güvenli hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız ekipmanlarımız ile sorunu tespit ederek görüntülü kamera ile cihazımızı yerleştirip sorunun nereden kaynaklı olduğunu 5 dakikada tespit edip ek kırma işlemine gerek duymadan daha fazla masraf açmadan siz değerli müşterilerimizi uygun fiyatlarla memnun ediyoruz. Biz Ankara Kanal Temizleme Firması!

Hangi alanlarda uzman olduğumuzu siz değerli müşterilerimize bildirmekten onur duyuyoruz. Öncelikle Ankara ve tüm semtlerinde siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçtikten yarım saat sonra vermiş olduğunuz adreste olup işinizi en hızlı ve profesyonel bir şekilde yapıp güler yüzünüzü kendimize referans ediyoruz. Ankara Vidanjör Hizmetleri!

Evimizde daha çok ev hanımlarımızın kullandığı mutfak lavaboları, yemek artığı, bulaşık pisliği derken çok fazla tıkanmaktadır. Endişelenmeyin bu durum hemen hemen tüm ev hanımlarımızın başına gelmektedir. Çözüm sadece bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.

Ankara da hizmet verdiğimiz alanlar ; Ankara kanal açma, Ankara kanal temizleme, Ankara gider temizleme, Ankara tuvalet açma, Ankara mutfak tıkanıklığı açma, Ankara banyo lavabosu temizleme, Ankara vidanjör kiralama , Ankara logar açma, Ankara tıkanıklık açma, Ankara kanal görüntüleme, gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Peki Ankara kanal açma işlemini nasıl yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi bu konu hakkında da kısaca bilgilendirmek isteriz. Öncelikle kanal açma işlemini tespit etmek için kanal açma cihazımızı devreye sokarak sorunu tespit ediyoruz. Tıkanıklık sorunu ve mesafesi tespit edildikten sonra çözümü profesyonel ustamıza bırakıyoruz. Kan görüntüleme cihazı ile sorunun boyutu belirlenmektedir. Gerekli işlem yapılmak üzere kollar sıvanır. Bu işleme çözüm uygularken kesinlikle ekstra kırma yıkma söz konusu olmamalıdır. Uygulanan ekstra kırmalar gereksiz işlem olacak hem maliyetle artış hem de iş gününü uzatacaktır. Sırf bu nedenle işinin ehli olmayan insanlarımız yüzünden profesyonel ve deneyimli firmalar da zor durumda kalmaktadır. Ankara kanal açma konusunda uzman kadromuz kaliteli ve güvenilir ekipmanlarımız ile sizlere daha hızlı sonuç verecek olan firmamızı tercih etmenizi temenni ediyoruz.
Belirli bir zaman sonra kanalizasyon dolar ve temizlenmesi gerekir. Bu işlemin periyodik olarak yapılması daha uygun olur. Kanal Açma özellikle yaz aylarında tıkanıklık sorunları vermeye başlamaktadır. Havaların sıcak oluşu ve aşırı su tüketimi olduğundan dolayı kanallar tıkanıklık doğurabilmektedir. Zamanında temizletilmeyen kanallar hatlarında kötü kokuların yayılması, çevreye sağlık yönünden tehdit edici bir takım mikropların yayılmasına neden olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı Kanal Açma işlemi insan sağlığını tehdit etmemesi, sağlıklı bir yaşam ortamı oluşması için kanallar zamanında temizletilmesi gerekir.

Kanal Açma Nasıl Yapılır:

 • İlk olarak robot cihazlar kullanılır.
 • Kombine kanalizasyon temizlik araçlarına ihtiyaç duyulur.
 • Kanalizasyon kapağı açıldıktan logardaki pislikler makine içine alınır.
 • Pislikler alındıktan sonra kanal içine temiz su gönderilerek çalışması sağlanır.

ANKARA KANAL TEMİZLEME

Ankara Kanal Açma ve Ankara Kanal Temizleme firmaları arasında alanında uzmanlaşmış firmamız tecrübesi ve deneyimi ile oldukça profesyonel kanal temizleme firmasıdır.

İşinde uzman ve oldukça titiz dikkatli çalışan firmamız 1990 yılından bu yana Ankara da kanal temizleme alanında en iyisi olmuştur. Sarf ettiği çaba ve kaliteli işçilik ile nam salan Ankara kanal temizleme firması Ankara da daima ilk akla gelen firmadır.

Kanal temizleme oldukça ciddi bir alt yapı sorunudur. Bu durumu önemsiz görüp ihmal ettiğiniz takdir de daha ciddi sorunlara neden olacaktır. Firmamız kullandığı son derece teknolojik ve özel cihazları ile görüntülü kamera kullanarak işlemlerini tamamlamaktadır. Kanal Temizleme işlemi gerçekleştirirken hiçbir yere zarar vermiyor ekstra kırma, yıkma işleminden uzak duruyoruz.
Teknoloji harikası olan Kombine Kanal Temizleme Araçları sayesinde artık sokaklar kazılmaktan kurtuldu. Yüksek su basıncına ve yüksek vakumlama gücüne sahip bu araçlar sayesinde kanallar artık tıkanmaktan kurtulmaktadır.

Kanal Temizleme işlemi oldukça zorlayıcı olarak gözükmektedir. Bu durum işini bilen uzman kaliteli bir firma için oldukça kolay ve titizlikle yapılabilen bir işlemdir. Gerekli olan ekipmanlara sahip bir firma işini çabuk ve kaliteli yapar. Kanal temizleme aracımızı doğru kullanarak tıkanan kanalı vakumlayarak temizleme aracımıza çekiyoruz.
Ev tipi küçük tıkanıklıklardan ağır iş gerektiren belediye hatlarına kadar tüm servis taleplerini karşılayabilecek kanal temizleme makinesi üretmektedir. Lavabolardan kanalizasyonlara, her drenaj temizlik işine uygun aracı üretiyoruz. Ankara ve tüm semtlerinde bizler siz değerli müşterilerimize hiç usanmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gerek bireysel, gerekse kurumsal olmak üzere her türlü hizmeti vermekten hiç bir zaman eksik kalmayacağız.

Ankara Kanal Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır :

 • Bacaların içlerinin temizlenmesi, gerekiyorsa kırılması ve gerekli yerlere baca kurulması.
 • Kombine kanal temizleme araçları yardımıyla, basınçlı su ile kanaldaki pislikler bacaya kadar getirilir ve bacadan vakum yardımıyla çekilir. Böylelikle kanal tam anlamıyla temizlenmiş olur.

Comments (12)

 • Emirhan cevap

  Ankarada gerceten isini iy yapan bir firmadir bize referans etiler bizde referans edelim cunki cok iy calismalari var iy bir firma kurumsal bir sekilde calisiyolar calisan personelere ve is basinda olan sayiplerine ayri ayri tesekur ederim

  4 Ocak 2019 , 20:12
 • Emirhan cevap

  Ankarada gerceten isini iy yapan bir firmadir bize referans etiler bizde referans edelim cunki cok iy calismalari var iy bir firma kurumsal bir sekilde calisiyolar calisan personelere ve is basinda olan sayiplerine ayri ayri tesekur ederim

  4 Ocak 2019 , 20:18
 • Sinan cevap

  Merabalar ankaranin cankaya semtinde oturmaktayiz interneten bulduk itimat kanal acma sitesini cok guzel bi calismalari var gercekten cok tesekur ederim emeyi gecen tum calisan personelere kesinlikle tavsiye ederim saygilarimla

  15 Şubat 2019 , 09:06
 • Muhamet cevap

  Referans uzerine aradik cok temiz calisiyolar ve cok saygililar kesinlikle tavsiye ederim cok tesekur ederim

  15 Şubat 2019 , 09:09
 • Hasan cevap

  Itimat kanal firmasını tesekur ederim çok iy bir firma tavsiye edilir temiz calisiyolar

  2 Nisan 2019 , 12:14
 • Melih cevap

  İtimat kanal firmasiyla işimizi yaptık guvenilir bir firma çok tesekur ederim

  2 Nisan 2019 , 12:30
 • Melih cevap

  Güvenilir bi firma tesekur ediyorum çalışan ve şirket sahibine

  2 Nisan 2019 , 12:31
 • Caner cevap

  Tesekur ederim çok temiz çalışıyolar ve kurumsal bir firmadır

  2 Nisan 2019 , 20:37
 • Bahar cevap

  Teşekkür ederim herkeze tavsiye edeceğim

  21 Nisan 2019 , 17:38
 • Haci cevap

  Merabalar itimat kanal acma
  Firmasina tesekur ederim herkese tavsiye edecegim iy bir firma

  23 Nisan 2019 , 07:27
 • Emin zoroglu cevap

  Tesekkurler gercekten isini guzel yapan bi fitma herkese tavsiyem tekrar tesekkurler

  23 Nisan 2019 , 17:26
 • Yasin cevap

  Güzel firma

  11 Mayıs 2019 , 16:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir